Tiny House

ESA Prefabrik olarak Tiny House (Mobil Ev) römork yapımında seri üretime geçtik.

esa tiny house
ESA

Tiny House Mobil Ev

MOBİL EV Ülkemizde Tiny House adı ile bilinmektedir. Firmamız Tiny House (Mobil Ev) üretici belgesine sahip yerli bir firmadır. Römorka kestiğimiz fatura ve verdiğimiz belgeler ile Noterden Ruhsat ve Plaka çıkartılmaktadır. Tarafınıza Römork trafiğe çıkacak şekilde teslim edilmektedir. Aynı zamanda Hafif çelik yapı üreticisi olduğumuz için talepleriniz doğrultusunda sizin belirlediğiniz planda hafif çelik üretimi de yapılarak teslim edilir. Römork ve hafif çelik yapıdan sonraki işlemler anahtar teslim hale sizin tarafınızdan getirilecektir.

ESA

Tiny House Avantajları

Tiny House Seri üretime elverişli yapılardır. Tiny house minik ev taşınılabilir ev gezen ev hangisini daha kolay tabir ediyorsanız büyük yapılara nazaran enerji tasarrufu sağlar. Tiny House yapıların en büyük avantajı taşınabilir olmasıdır. Tiny House yapıların tadilat ve bakım masrafları betonarme binalara kıyasla daha azdır. Mobil evler yani Tiny House yapıları afet ve acil durumlarda seri üretim yapılarak çözüm olanakları sunar. Kendi zevkinize göre tasarım ve dizayn edebilir siniz. Tiny House gezenler evler Doğayı sevenler için vazgeçilmez bir yapıdır. Tiny House yapılar bütçe dostudur. Havalandırma, elektrik, doğalgaz ve benzeri masraflardan ciddi anlamda tasarruf sağlar.

esa tiny house
esa tiny house
ESA

Mobil Evimle Geziyorum

İstediğiniz zaman istediğiniz yerde konaklayın. Tarafımızdan aldığınız (ESA STEEL KARAVAN) Tiny House Römork O2 tip onay belgelidir. Noterden Ruhsat ve Plaka çıkartılmaktadır. Plaka çıkartıldıktan sonra artık Tiny House sizin bir aracınız yani taşınabilir eviniz Karayolları Yönetmenliğine tabi olduğu için istediğiniz zaman istediniz yere taşıyıp mükemmel zamanlar geçirebilirsiniz.

ESA

Mevsime Göre Yaşam

Tekerlekli eviniz sayesinde hangi mevsimi seviyorsanız o mevsimi yaşayın. Yaz, deniz, kum, güneş mi tercihiniz o zaman en görkemli deniz kenarları sizi bekliyor. Yoksa dağ havası, kar mı tercihiniz o zaman en güzel kar nerde yağmış en güzel kayak partileri nerede siz orada. Dememiz o ki canınız ne zaman nerede olmak istiyorsa Tiny House mobil eviniz ile orada olacaksınız. Biz sizler için üretim yapmaya devam ederken bizleri de unutmayın gittiğiniz yerlerden fotoğraflar paylaşın ki bizde sizlerle bir mutlu olalım.

tiny house
esa tiny house
ESA

Özgür ve Organik Yaşam

Hayatınızı nasıl ve ne şartlarla yaşayacağınızı kendiniz belirleyin istediğiniz zaman istediğiniz yerde olmanın vereceği huzuru bir hayal eder misiniz komşunuz çok mu gürültü yapıyor üst kattaki çocuk çok mu yaramaz istediğiniz tonda müziğin sesini açamıyor musunuz? Aslında çok şey istemiyorsunuz doğayla iç içe olup huzuru ciğerlerinizde hissetmek istiyorsunuz tam da bu an da devreye Minimal yaşamın son zamanlarda ki en trend ürünü Tiny House devreye giriyor. Özgür, doğal, kendinizin ve ailenizin en mutlu olduğu yerdir ev, kim ne derse desin güzel bir hayat önce evinizde başlar.

ESA

Aklınızdaki Soru İşaretlerine Son Veriyoruz

ESA STEEL KARAVAN olarak Tiny House Römork üreticisiyiz. Şirketimizden aldığınız Tiny House Römork TSE güvencesi ile O2 Tip onay belgelidir. Noterden Adınıza veya şirketinize Ruhsat ve Plaka çıkartılmaktadır. 2 B sit alanlarında devlet arazilerinde tapulu tapusuz istediğiniz her yerde rahatlıkla Tiny House mobil eviniz ile konaklayabilirsiniz.

tiny house